Meist

SiiliPidu OÜ sai asutatud 26.09.2008. See oli kõikide heade asjade ning juhuste õnnelik lõpp ehk SiiliPeo algus.

2006 a. alguses otsustasin tellida ajakirja „Käsitöö”. Parasjagu oli käimas kampaania, kus tellijate vahel läks loosi õmblusmasin Husqvarna. Peagi selgus, et mina olin õnnelik võitja!

Omades profimasinat ja osates natukene õmmelda, otsustasin oskuseid täiendada. Läksin õmblemist õppima Pärnu Majanduskooli. Kahe aasta pärast olin omandanud elukutse – rätsep.  Tol hetkel oli minu tütar väikene lasteaialaps. Pidevalt oli vaja erinevaid stiiliriideid ja kostüüme. Lasteaia pidudel käies märkasin, et mõned lapsed on väga nutikalt ja hästi kostümeeritud. Mõnel vaid üksik aksessuaar või mitte midagi. See tekitas mõtte hakata valmistama kostüüme lastele. Samaaegselt saabus Halloween ja helistama hakkasid ka täiskasvanud!

Tänaseks päevaks on kostüüme ning aksessuaare terve toatäis. Siit leiab endale sobiva nii väikene kui täiskasvanu.  Olen õnnelik, et sellise töö valisin ning kohtun õnnelike laste ja nende vanematega ning saan neile pakkuda läbi omavalmistatud kostüümide toredaid ja meeldejäävaid hetki erinevatel üritustel.   

Täpsema info kostüümilaenutuse tingimuste kohta leiate SIIT.

Kostüümirohkeid pidusid,

Helge Paas
Tel. 56 208 530                                       
E-post  info@siilipidu.eu